AIR GRILL ČASTÁ 2020

Vážení priatelia,

napriek pandémii Covid-19 a opatreniam, ktoré ovplyvnili dianie na celom slovensku, to modelárske nevynímajúc sa Vám prihovárame a srdečne Vás pozývame na 9. ročník už tradičného stretnutia leteckých modelárov všetkých kategórií organizované RC Klubom Častá, na Air Grill 2020.

Hlavným dňom podujatia bude sobota 25. 7. 2020 od 9:00, kedy bude organizované lietanie.

Registrácia pilotov bude prebiehať na mieste v sobotu od 8:00 a na našom webe https://rcklubcasta.sk/airgrill-online-prihlaska. Účastnícky poplatok pre pilotov je 10 €. Príchod na letisko je možný už v piatok v popoludňajších hodinách, prípadne po dohode vo štvrtok. V piatok a v nedeľu bude voľné lietanie prihlásených pilotov .

Pre každého registrovaného pilota bude pripravené občerstvenie v podobe gulášu, grilovaného kurčaťa, piva a kofoly + malý darček.

V sobotu bude na letisku prehliadka historických vozidiel medzi 14:30 – 15:30 hod. a tiež je prisľúbený vrtuľník na vyhliadkové lety po okolí.

Veríme, že aj napriek sprísneným podmienkam na organizovanie verejných podujatí a krátkosť času sa nám podujatie podarí pripraviť k Vašej i našej spokojnosti a spoločne prežijeme pekné chvíle, na ktoré budeme spomínať.

RC klub Častá