RC Klub Častá príjme nových členov

Vážení priatelia, priaznivci letectva a leteckého modelárstva, letecko-modelársky klub RC Častá otvára svoje dvere pre všetkých záujemcov byť súčasťou kolektívu nášho RC klubu a vstúpiť do sveta modelárskeho RC lietania.

V našom klube sú nielen piloti RC modelov a nadšenci letectva, ale i jednotlivci, ktorí chcú svoj voľný čas venovať životu v klube ako takom. Všetkým začiatočníkom, či mladým i v pokročilom veku, lebo vek nie je pre naplnenie si svojich snov a koníčkov rozhodujúci, radi poradíme a uvedieme do života kolektívu medzi členov nášho klubu. 

Preto neváhajte a spravte prvý krok oslovením vedenia klubu, či jednotlivých členov RC klubu, alebo cez email castarcklub@gmail.com , i telefonicky.

Tešíme sa na Vás Kolektív RC klubu Častá. 


Tel. Kontakt: